NBA Jersey Sale Kobe Bryant Jersey Jersey Donovan Mitchell Jersey Jersey Top Players Jersey Los Angeles Lakers Jersey Los Angeles Clippers Jersey Phoenix Suns Jersey Donovan Mitchell Jersey Jersey San Antonio Spurs Jersey Dallas Mavericks Jersey Atlanta Hawks Jersey Kobe Bryant Jersey Jersey Toronto Raptors Jersey Men's Jersey New Orleans Pelicans Jersey Top Players Jersey Youth Jersey Devin Booker Jersey Jersey Milwaukee Bucks Jersey Donovan Mitchell Jersey Jersey Los Angeles Clippers Jersey Minnesota Timberwolves Jersey Sacramento Kings Jersey Luka Doncic Jersey Jersey Memphis Grizzlies Jersey Washington Wizards Jersey NBA Jersey Philadelphia 76ers Jersey Kobe Bryant Jersey Jersey Charlotte Hornets Jersey Cleveland Cavaliers Jersey

             
  İso E Süper parfüm notası
             
  Fiyat : 279,90 TL
             
  ML : 35 ml. EDL / EDP : Eau de Toilette
             
       
         
             
   
  Detaylar
 

İso E Süper kokulu parfüm notası. 35 ml içerir.

Lab serisi, doğada referansı olmayan ve laboratuvar ortamında üretilen moleküllerden oluşur.

Seri içindeki İso E Süper, sentezlendiği andan itibaren parfüm dünyasının harika molekülü olmuştur ve bu ününü iki şeye borçludur. Öncelikle ten üzerinde zaman içinde değişen bir seyir izler. Yani bir süre kokusunu hissettirir, bir süre saklanır, bir süre sonra gene kendini ortaya atar. Cilt ısınızla organik bir iletişime geçerek ona uyum sağlar. Bunun ötesinde İso E Süper, feromonların yapması beklenen etkiye en yakın etkiyi sağlayan molekül olarak da bilinir ve karşı cinsi çektiği yolunda pek çok hikaye dilden dile dolaşır (Bizim böyle bir iddiamız elbette yok).

Ağaçsı, ambersi ve kadife gibi yumuşak bir koku profili vardır.

Çok hafif ve saldırganlıktan uzak bir notadır ve bir kol boyu mesafeniz ötesine nüfuz etmeyerek sadece kullananın yanına yaklaşanlara kokar. Bu anlamda kokunun belirgin olmasının istenmediği ofis vb gibi kalabalık ortamlar için idealdir.


Terre d'Hermes, Feminite du Bois, Fahrenheit, Poivre Samarkand, Tresor, Declaration by Cartier, Escentric Molecules 01 gibi pek çok ünlü parfüm bu molekülü cömertçe kullanmışlardır.

Tek başına da rahatlıkla kullanılabildiği gibi, her tür nota ile kombine edilebilir. Özellikle çiçek notalarına, beraber kullanım halinde farklı bir karakter sağlar.

Ürün fabrikasyon olarak değil, el ile üretilmiştir.

 

 

Kutusuz olarak şişe ile satılır.

 
 
 
Benzer Kokucuklar Yorumlar Arkadaşına Gönder
Yorum yapmak için lütfen Giriş yapınız
    İso E Süper parfüm notası Ürününün 10 adet Yorumu Vardır
    alchemilla - 23.12.2013 15:03:31
   3 yıldız - Beğendim
Tek başına da diğer kokucuklarla birlikte de beğenerek kullanıyorum.
    anemon - 20.01.2014 23:42:52
   3 yıldız - Beğendim
çok çok iyi..neye benzediğini tarif edemiyorum ama bileğime sıktım ve gayri ihtiyari koklamaktan da kendimi alamıyorum :) rahatlama ve mutluluk hissi veriyor :)
    sinem uğur - 19.03.2014 18:51:34
   3 yıldız - Beğendim
Tuhaf bir şey bu . Tanıyor gibi oluyorum kokuyu ama sonra başka bir şeye dönüşüyor . Ama çok hoş bir koku olduğu doğru...
    şebnemcik - 8.07.2014 17:14:57
   3 yıldız - Beğendim
Evet mutluluk hissini ben de yaşadım cok ggüzel harika
    galena - 13.11.2015 13:01:09
   3 yıldız - Beğendim
biraz erkeksi bir koku gibi geldi başta. sonra oturdu yerine. klas duruyor. uzun süre kalıyor. benim tenimde kıvrak bir dans sergiledi resmen :) miskle nasıl olur acaba bir bakıcam. teşekkürle çok hızlı gönderim oldu. ilk defa bu kadar hızlı bir eticaretle karşışalaşıyorum. tebrik ederim. saygılar
    Gözde - 25.11.2017 01:04:56
   3 yıldız - Beğendim
Tanıdık bir koku geliyor. Sanki insanın kendi kokusu burnuna tekrar geliyor, güzelleştirilmiş olarak. Çekici gelmesinin ve feromonu taklidi eden yapıda olmasının sonucu mu acaba bu his? Garip bir şekilde güzel.
    acelya - 30.03.2018 10:09:05
   3 yıldız - Beğendim
yıllardır aradığım kokuyu sonunda buldum. tek başına da kullandım leylak ile de kullandım. sonuç mükemmel. tek başına kullandığımda sürekli gelen bir koku değil, zaman zaman ortaya çıkıyor. insanda sürekli kendini koklama isteği uyandırıyor.
    ceheye - 25.07.2018 12:11:13
   1 yıldız - Beğenmedim
Kokusu güneş kremlerinin kokusuna benziyor. Koku dediğime bakmayın öyle çok bağıra bağıra kokmuyor. Diğer aldığım kokuların kalıcılığını arttırır umuduyla aldım ama bir işe yaramadı. Öyle yorumlarda abartıldığı gibi bir şey değil yada bana gönderilen ürünler sıkıntılı.:)
    ElifG - 7.11.2018 22:08:34
   3 yıldız - Beğendim
İlk başlarda tuhaf geldi, pişman olmuştum aldığıma, fakat şimdi tanımlayamadığım ama koklamaktan da kendimi alamadığım bir kokuya dönüştü, ilginç :)
    denzo - 29.07.2019 22:36:32
   3 yıldız - Beğendim
Kokuyu çok beğendim gerçekten keşke büyük boy alsaydım dediğim bir koku.
Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Gidecek Mail :
Mesajınız :