NBA Jersey Sale Kobe Bryant Jersey Jersey Donovan Mitchell Jersey Jersey Top Players Jersey Los Angeles Lakers Jersey Los Angeles Clippers Jersey Phoenix Suns Jersey Donovan Mitchell Jersey Jersey San Antonio Spurs Jersey Dallas Mavericks Jersey Atlanta Hawks Jersey Kobe Bryant Jersey Jersey Toronto Raptors Jersey Men's Jersey New Orleans Pelicans Jersey Top Players Jersey Youth Jersey Devin Booker Jersey Jersey Milwaukee Bucks Jersey Donovan Mitchell Jersey Jersey Los Angeles Clippers Jersey Minnesota Timberwolves Jersey Sacramento Kings Jersey Luka Doncic Jersey Jersey Memphis Grizzlies Jersey Washington Wizards Jersey NBA Jersey Philadelphia 76ers Jersey Kobe Bryant Jersey Jersey Charlotte Hornets Jersey Cleveland Cavaliers Jersey

             
  Créme - El kremi kokulu parfüm notası
             
  Fiyat : 239,90 TL
             
  ML : 35 ml. EDL / EDP : Eau de Toilette
             
       
         
             
   
  Detaylar
 

 

El kremi kokulu parfüm notası. 35 ml içerir.

Parfümün içindeki el kremi notası bildiğiniz meşhur mavi kutu içinde kar beyazı el kremini çağrıştırır. Belki elinizi nemlendirip yumuşatmaz ama anılarınızı canlandıracağı kesindir.

Tek başına kremsi ve temiz bir koku olarak kullanılabildiği gibi, mesela "kokucuk" serisi içinde yer alan diğer kokular gibi onlarla kombine olarak, yani başka bir çeşidin üstüne sıkılarak da kullanılabilir.

"kokucuk" serisi, teknik anlamda "akor" tabir edilen ve kompleks bir parfümü oluşturan katmanlardan oluşur. Tek bir notanın kokusunu taşırlar ve bu özellikleri nedeniyle başka kokularla birlikte kullanıma uygundurlar.

Ürün fabrikasyon olarak değil, el ile üretilmiştir.

 

Kutusuz olarak şişe ile satılır.

 
 
 
Benzer Kokucuklar Yorumlar Arkadaşına Gönder
Yorum yapmak için lütfen Giriş yapınız
    Créme - El kremi kokulu parfüm notası Ürününün 2 adet Yorumu Vardır
    yuktur - 23.03.2022 11:07:41
   3 yıldız - Beğendim
Mavi teneke nivea kokusu. birebir.
    Nilipek - 27.11.2022 10:15:44
   3 yıldız - Beğendim
Gerçekten de krem kokusu. Mavi kutulu nivea kremin aynısı. Temizlik kokuyor. Bayıldım. Gayet ozenli duzgun bir sekilde 1 günde elime ulasti. Cok tesekkur ederim
Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Gidecek Mail :
Mesajınız :