NBA Jersey Sale Kobe Bryant Jersey Jersey Donovan Mitchell Jersey Jersey Top Players Jersey Los Angeles Lakers Jersey Los Angeles Clippers Jersey Phoenix Suns Jersey Donovan Mitchell Jersey Jersey San Antonio Spurs Jersey Dallas Mavericks Jersey Atlanta Hawks Jersey Kobe Bryant Jersey Jersey Toronto Raptors Jersey Men's Jersey New Orleans Pelicans Jersey Top Players Jersey Youth Jersey Devin Booker Jersey Jersey Milwaukee Bucks Jersey Donovan Mitchell Jersey Jersey Los Angeles Clippers Jersey Minnesota Timberwolves Jersey Sacramento Kings Jersey Luka Doncic Jersey Jersey Memphis Grizzlies Jersey Washington Wizards Jersey NBA Jersey Philadelphia 76ers Jersey Kobe Bryant Jersey Jersey Charlotte Hornets Jersey Cleveland Cavaliers Jersey

             
  SATIŞTA DEĞİL.Fırsat! Yaz meyveleri seti
             
  Fiyat : 814,90 TL
             
  ML : 4 x 35 EDL / EDP : Eau de Toilette
             
       
         
             
   
  Detaylar
 

SATIŞTA DEĞİL.

Kavun, Mango, Şeftali ve Limon kokulu parfüm notalarından oluşan dörtlü yazlık meyve seti, %15 indirimle satışa sunuluyor.

Yaz günlerinin taze ve ferah koku arayışına cevap verecek bu dört kokucuk içinde, tek olarak satışta olmayan Sicilya Limonu notası da vardır. Sicilya Limonu notası (Citron D'Italie), kolonya gibi keskin keskin değil, yaprakları ile beraber koklananan limonun kabuğu gibi kokar.

Tek başına taze (fresh) veya meyveli (fruity) bir koku olarak kullanılabildikleri gibi, "kokucuk" serisi içinde yer alan diğer kokular gibi onlarla kombine olarak, yani başka bir çeşidin üstüne sıkılarak da kullanılabilirler.

"kokucuk" serisi, teknik anlamda "akor" tabir edilen ve kompleks bir parfümü oluşturan katmanlardan oluşur. Tek bir notanın kokusunu taşırlar ve bu özellikleri nedeniyle başka kokuların üzerine sıkılmaya uygundurlar.Ürün fabrikasyon olarak değil, el ile üretilmiştir. 
 
Kutusuz olarak şişe ile satılır. Her şişe 35 ml içerir.

 
 
 
 
Benzer Kokucuklar Yorumlar Arkadaşına Gönder
Yorum yapmak için lütfen Giriş yapınız
    SATIŞTA DEĞİL.Fırsat! Yaz meyveleri seti Ürününün 1 adet Yorumu Vardır
    filizg - 21.07.2015 14:50:44
   3 yıldız - Beğendim
ilk siparişimi verdim umarım anlatıldığı kadar mükemmeldir.Ürünler gelince daha ayrıntılı yorum yapacağım :)
Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Gidecek Mail :
Mesajınız :