Fırsat! Yaz meyveleri seti
             
  Fiyat : 559,90 TL
             
  ML : 4 x 35 EDL / EDP : Eau de Toilette
             
       
         
             
   
  Detaylar
 
Kavun, Mango, Şeftali ve Limon kokulu eau de toilette'lerden oluşan dörtlü yazlık meyve seti, %15 indirimle satışa sunuluyor.

Yaz günlerinin taze ve ferah koku arayışına cevap verecek bu dört kokucuk içinde, tek olarak satışta olmayan Sicilya Limonu notası da vardır. Sicilya Limonu notası (Citron D'Italie), kolonya gibi keskin keskin değil, yaprakları ile beraber koklananan limonun kabuğu gibi kokar.

Tek başına taze (fresh) veya meyveli (fruity) bir koku olarak kullanılabildikleri gibi, "kokucuk" serisi içinde yer alan diğer kokular gibi onlarla kombine olarak, yani başka bir çeşidin üstüne sıkılarak da kullanılabilirler.

"kokucuk" serisi, teknik anlamda "akor" tabir edilen ve kompleks bir parfümü oluşturan katmanlardan oluşur. Tek bir notanın kokusunu taşırlar ve bu özellikleri nedeniyle başka kokuların üzerine sıkılmaya uygundurlar.

Sadece teninize değil; odanıza veya çamaşır/uyku kıyafetlerinize de uygulayabilir, parfüm kullanmanın daha önce pahalı geldiği pek çok durumu "kokucuklar" ile hoş kokulu bir avantaja çevirebilirsiniz.

Ürün fabrikasyon olarak değil, el ile üretilmiştir.
Genel olarak "eau de toilette" formundaki kokularda konsantre parfüm miktarı %6-8 arasında değişmesine rağmen, "kokucuk"lar en az %12 parfüm konsantresi içerir; bu nedenle şaşırtıcı derece kalıcıdırlar.
 
Kutusuz olarak şişe ile satılır. Her şişe 35 ml içerir.

 
 
 
 
Benzer Kokucuklar Yorumlar Arkadaşına Gönder
Yorum yapmak için lütfen Giriş yapınız
    Fırsat! Yaz meyveleri seti Ürününün 1 adet Yorumu Vardır
    filizg - 21.07.2015 14:50:44
   3 yıldız - Beğendim
ilk siparişimi verdim umarım anlatıldığı kadar mükemmeldir.Ürünler gelince daha ayrıntılı yorum yapacağım :)
Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Gidecek Mail :
Mesajınız :