Mousse de Chine - Meşe Yosunu kokulu parfüm notası
             
  Fiyat : 209,90 TL
             
  ML : 35 EDL / EDP : EdT
             
       
         
             
   
  Detaylar
 

Meşe Yosunu kokulu eau de toilette. 35 ml içerir.

Parfümün içindeki Meşe Yosunu notası; bergamot notaları ile desteklenmiştir ve genel karakter olarak ormanlık alanda ıslak zemindeki meşe yosunları gibi kokar. Bağır bağır bağırmaz ama varlığını belli eder.

Tek başına kullanılabildiği gibi, "kokucuk" serisi içinde yer alan diğer kokular gibi onlarla kombine olarak, yani başka bir çeşidin üstüne sıkılarak da kullanılabilir. İngilizce olarak oakmoss olarak da bilinen Meşe Yosunu, "Şipr" ve "Fujer" akorların vazgeçilmez notasıdır.

"kokucuk" serisi, teknik anlamda "akor" tabir edilen ve kompleks bir parfümü oluşturan katmanlardan oluşur. Tek bir notanın kokusunu taşırlar ve bu özellikleri nedeniyle başka kokuların üzerine sıkılmaya uygundurlar.
 

Ürün fabrikasyon olarak değil, el ile üretilmiştir.
 

Genel olarak "eau de toilette" formundaki kokularda konsantre parfüm miktarı %6-8 arasında değişmesine rağmen, "kokucuk"lar en az %12 parfüm konsantresi içerir; bu nedenle şaşırtıcı derece kalıcıdırlar.
 

Kutusuz olarak şişe ile satılır. Kargo ücreti alıcıya aittir.

 

 

 
 
 
Benzer Kokucuklar Yorumlar Arkadaşına Gönder
Yorum yapmak için lütfen Giriş yapınız
    Mousse de Chine - Meşe Yosunu kokulu parfüm notası Ürününün 1 adet Yorumu Vardır
    Nilipek - 23.11.2022 00:44:29
   3 yıldız - Beğendim
Çok merak ettiğim bir kokuydu. sanki yeşil bir ağac gövdesi kesildiğinde ortaya çıkan hoş ıslanmış yeşil odun kokusu gibi. Aslında tek başına kullanacak kadar sevdim ben. Ama başka notalarla desteklenmeye çok daha uygun
Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Gidecek Mail :
Mesajınız :