Parfüm Notaları Seti FIRSAT! 12 Artı 1
             
  Fiyat : 2878,80 TL
             
  ML : 12 şişe fiyatına 13 şişe kokucuk! EDL / EDP : Eau de Toilette
             
       
         
             
   
  Detaylar
 

FIRSAT PAKETİ !

12 adet parfüm notasını set olarak aldığınızda, bir 35 ml. parfüm notası hediyemizdir.


Set içinde yer alabilecek ve içinden seçilecek çeşitler:
Yeşil Elma, Ahududu, Şeftali, Müge, Kır Çiçeği, Ylang Ylang, Yasemin, Bayırgülü, Yeşil Mandalina, Guava, Lavanta, Kavun, Karanfil, Yeşil Çay, Leylak, Sicilya Limonu, Mimoza, Gardenya, Zambak, Mango, Hanımeli, Sümbül, Menekşe, Ihlamur, Acıbadem, İğde, Karamela, Kuru Karanfil, Papatya, Portakal Çiçeği, Limon Çiçeği, Melissa, Vişne, Ananas ve Bal.

Bu çeşitlerden 12 adet seçtiğinizde, seçmediğiniz bir adet hediyemiz olacaktır.

Lütfen 12 adetlik seçiminizi sipariş ile beraber mesaj olarak iletiniz; aksi bir not düşmediğiniz takdirde set, tesadüfi seçimle 12 ayrı kokucuk olarak gönderilecektir.

Bu parfüm notaları  koku olarak kullanılabildiği gibi, "kokucuk" serisi içinde yer alan diğer kokular gibi onlarla kombine olarak, yani başka bir çeşidin üstüne sıkılarak da kullanılabilir.

"kokucuk" serisi, teknik anlamda "akor" tabir edilen ve kompleks bir parfümü oluşturan katmanlardan oluşur. Tek bir notanın kokusunu taşırlar ve bu özellikleri nedeniyle başka kokuların üzerine sıkılmaya uygundurlar.


Sadece teninize değil; odanıza veya çamaşır/uyku kıyafetlerinize de uygulayabilir, parfüm kullanmanın daha önce pahalı geldiği pek çok durumu "kokucuklar" ile hoş kokulu bir avantaja çevirebilirsiniz.

Ürünler fabrikasyon olarak değil, el ile üretilmiştir.

 

Genel olarak "eau de toilette" formundaki kokularda konsantre parfüm miktarı %6-8 arasında değişmesine rağmen, "kokucuk"lar en az %12 parfüm konsantresi içerir; bu nedenle şaşırtıcı derece kalıcıdırlar.
 

 

Kutusuz olarak şişe ile satılırlar.

 
 
 
Benzer Kokucuklar Yorumlar Arkadaşına Gönder
Yorum yapmak için lütfen Giriş yapınız
    Parfüm Notaları Seti FIRSAT! 12 Artı 1 Ürününün 0 adet Yorumu Vardır
Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Gidecek Mail :
Mesajınız :