Pinus- Çam ağacı kokulu parfüm notası
             
  Fiyat : 184,90 TL
             
  ML : 35 ml. EDL / EDP : Eau de Toilette
             
       
         
             
   
  Detaylar
 
Çam ağacı kokulu eau de toilette. 35 ml içerir.
 

Parfümün içindeki Çam ağacı notası; Yaprak, Kafüru, Gül Ağacı ve Bergamot notaları ile desteklenmiştir, ancak genel karakteri çam ormanlarında huzurlu ve keyifli bir gezintiyi anımsatır.

Tek başına odunsu (woody) bir koku olarak kullanılabildiği gibi, "kokucuk" serisi içinde yer alan diğer kokular gibi onlarla kombine olarak, yani başka bir çeşidin üstüne sıkılarak da kullanılabilir.

"kokucuk" serisi, teknik anlamda "akor" tabir edilen ve kompleks bir parfümü oluşturan katmanlardan oluşur. Tek bir notanın kokusunu taşırlar ve bu özellikleri nedeniyle başka kokuların üzerine sıkılmaya uygundurlar.

Ürün fabrikasyon olarak değil, el ile üretilmiştir.
 

Genel olarak "eau de toilette" formundaki kokularda konsantre parfüm miktarı %6-8 arasında değişmesine rağmen, "kokucuk"lar en az %12 parfüm konsantresi içerir; bu nedenle şaşırtıcı derece kalıcıdırlar.
 

Kutusuz olarak şişe ile satılır.

 
 
 
Benzer Kokucuklar Yorumlar Arkadaşına Gönder
Yorum yapmak için lütfen Giriş yapınız
    Pinus- Çam ağacı kokulu parfüm notası Ürününün 5 adet Yorumu Vardır
    sinem uğur - 19.03.2014 18:39:50
   3 yıldız - Beğendim
Yer temizleme sıvısı gibi kokar zannediyordum ama hiç de öyle olmadı . Gözlerimi kapatıp şöyle havaya bir pıst yapıyorum sonra da hayallere dalıyorum. Parfümler bence sadece üzerinize sıkıp çarşıya çıkmak için değildir. Koltuğunuzda otururken sizi diyar diyar gezdirmek için de gerekir . Kokulara bir de böyle bakmanızı tavsiye ederim .
    Gözde - 29.11.2017 02:37:26
   3 yıldız - Beğendim
Evet çam terebentini gibi rahatsız edici bir pinen bombası değil..Sanki çam ağacının odunsu bölümü ile birlikte total kokusunu veriyor, çok ferah derin ve dinlendirici. Maskülen tabi ki. Ama mekan kokusu olarak bile zevkle kullanabilirim...
    Eodir - 14.01.2021 18:20:59
   2 yıldız - Kullanabilirim
İdare eder bir koku. Parfüm gibi kullanılmaya çok müsait değil gibi. Daha çok oda kokusu hissi veriyor. Çok doğal bir his de alamadım.
    Ayşe Rabia Çolak - 14.04.2021 16:31:17
   3 yıldız - Beğendim
Güzel bir koku, hafif bir okaliptus kokusu sezdim. Ona göre değerlendirebilirsiniz.
    rimp - 7.05.2021 17:31:00
   3 yıldız - Beğendim
İlk kokladığınızda acaba temizlik ürününün kapağını açık mı unuttum algısı oluşturuyor. Yanlış anlaşılmasın kokunun yapay gibi olmasından değil temizlik ürünlerinde çam kokusunun bolca kullanılması kaynaklı.Sedir, Limon Çiçeği ile Pinus'u birlikte kullandığınızda rahatsız etmeyen odunsu ferah bir koku elde edebiliyorsunuz
Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Gidecek Mail :
Mesajınız :