NBA Jersey Sale Kobe Bryant Jersey Jersey Donovan Mitchell Jersey Jersey Top Players Jersey Los Angeles Lakers Jersey Los Angeles Clippers Jersey Phoenix Suns Jersey Donovan Mitchell Jersey Jersey San Antonio Spurs Jersey Dallas Mavericks Jersey Atlanta Hawks Jersey Kobe Bryant Jersey Jersey Toronto Raptors Jersey Men's Jersey New Orleans Pelicans Jersey Top Players Jersey Youth Jersey Devin Booker Jersey Jersey Milwaukee Bucks Jersey Donovan Mitchell Jersey Jersey Los Angeles Clippers Jersey Minnesota Timberwolves Jersey Sacramento Kings Jersey Luka Doncic Jersey Jersey Memphis Grizzlies Jersey Washington Wizards Jersey NBA Jersey Philadelphia 76ers Jersey Kobe Bryant Jersey Jersey Charlotte Hornets Jersey Cleveland Cavaliers Jersey

             
  Poudre - Pudra kokulu parfüm notası
             
  Fiyat : 239,90 TL
             
  ML : 35 ml EDL / EDP : Eau de Toilette
             
       
         
             
   
  Detaylar
 

 

 Pudra kokulu parfüm notası. 35 ml içerir.

Parfümün içindeki pudra notası cüz’i miktarda menekşe ve süsen kökü ile desteklenmiştir. Genel karakteri ile saf, temiz, nemi pudrayla alınmaya çalışılan bir ten gibi kokar, içinize çektikçe çekesiniz gelir.

Tek başına pudramsı ve temiz bir koku olarak kullanılabildiği gibi, "kokucuk" serisi içinde yer alan diğer kokular gibi onlarla kombine olarak, yani başka bir çeşidin üstüne de kullanılabilir.

"kokucuk" serisi, teknik anlamda "akor" tabir edilen ve kompleks bir parfümü oluşturan katmanlardan oluşur. Tek bir notanın kokusunu taşırlar ve bu özellikleri nedeniyle başka kokularla beraber kullnıma ve referans oluşturmaya uygundurlar.
 Ürün fabrikasyon olarak değil, el ile üretilmiştir.


Kutusuz olarak şişe ile satılır.

 

 

 
 
 
Benzer Kokucuklar Yorumlar Arkadaşına Gönder
Yorum yapmak için lütfen Giriş yapınız
    Poudre - Pudra kokulu parfüm notası Ürününün 4 adet Yorumu Vardır
    ayfer84 - 2.06.2020 11:59:55
   3 yıldız - Beğendim
pudra kokusu bebek kokusu mis gibi temiz temiz huzur veren bir koku.kokladıkça koklayası geliyor insanın.kokucuk ekibine teşekkürler varolun.
    Gench - 15.03.2021 15:01:32
   3 yıldız - Beğendim
Siparişimle tester olarak geldi. ''İstediğim pudralı parfümü bir türlü bulamıyorum.'' şikayetlerine son verecek mükemmel bir pudra kokusu. Pahalı markalara para dökmeye hiç gerek yok. Koklayınca hemen Chloe Love parfümü geldi aklıma. Üretimi de bitti zaten. Onu çok beğenen bence bununla da idare edebilir.
    Bertuğ - 24.06.2021 20:25:27
   3 yıldız - Beğendim
Bildiğiniz dalin şampuan kokuyor.
    yuktur - 23.03.2022 11:06:12
   2 yıldız - Kullanabilirim
Güzel ama ilk tercihim olmaz. Çok yaygın bir koku.
Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Gidecek Mail :
Mesajınız :